team

Het team:

Andrea Koopmans, directeur (andrea@deschool.nl)                                                                 Jan Willem Ittmann, vervangend directie (janwillem@deschool.nl)                                   Rosanne Maters, vervangend directie (topkring@deschool.nl)
Ilja Jaboer, adjunct-directeur en (gym)leerkracht (ilja@deschool.nl)
Joëlle Hazeleger, leerkracht (joelle@deschool.nl)                                                                    Joke de Witt, leerkracht (joke@deschool.nl)
Elisa Laurman, leerkracht (elisa@deschool.nl)
Kim Henstra, onderwijsassistent (kim@deschool.nl)
Wendy Agterberg, leerkracht en gymleerkracht (wendy@deschool.nl)
Karin Visser, leerkracht (karin@deschool.nl)
Julia Kroon, leerkracht (julia@deschool.nl)                                                                                   Irene Weijers, leerkracht (irene@deschool.nl)                                                                                  Silvana Trivieri, leerkracht (silvana@deschool.nl)                                                                          Vera Hoeben, leerkracht (vera@deschool.nl)                                                                                  Rebecca Bol, onderwijsassistent (rebecca@deschool.nl)

Vanuit Lucas Onderwijs is de verantwoordelijk leidinggevende:
Peter van der Niet, clusterdirecteur(pvdniet@lucasonderwijs.nl)
Oprichter van De School is:
Marjolein Ploegman, (m.ploegman@me.com; www.marjoleinploegman.nl)