team

Het team:

Rosanne Maters, directeur, (topkring@deschool.nl)

Andrea Koopmans, intern opleider, (andrea@deschool.nl)

Joelle Hazeleger, adjunct directeur, (joelle@deschool.nl)

Daphne Spekkers, adjunct directeur, (daphne@deschool.nl)

Julia Kroon, leerkracht, (julia@deschool.nl)

Joke de Witt, leerkracht, (joke@deschool.nl)

Linda Opmeer, leerkracht, (linda@deschool.nl)

Robin Jansen, leerkracht, (robin@deschool.nl)

Madelon Fransen, leerkracht, (madelon@deschool.nl)

Laura de Ruijter, leerkracht, (laura@deschool.nl)

Esther ter Steege, leerkracht, (esther@deschool.nl)

Irene Weijers, leerkracht, (irene@deschool.nl)

Suzanne Waterman, leerkracht in opleiding, (suzanne@deschool.nl)

Danny Aalbersberg, onderwijsassistent, (danny@deschool.nl)

Vanuit Lucas Onderwijs is de verantwoordelijk leidinggevende:
Peter van der Niet, clusterdirecteur(pvdniet@lucasonderwijs.nl)
Oprichter van De School is:
Marjolein Ploegman, (m.ploegman@me.com; www.marjoleinploegman.nl)