team

Het team:

Rosanne Maters, directeur (topkring@deschool.nl)                                                            Andrea Koopmans, intern opleider (andrea@deschool.nl)
Joëlle Hazeleger, adjunct directeur (joelle@deschool.nl)                                                          Daphne Spekkers, adjunct directeur (daphne@deschool.nl)                                                          Joke de Witt, leerkracht (joke@deschool.nl)
Elisa Laurman, leerkracht (elisa@deschool.nl)
Kim Henstra, onderwijsassistent (kim@deschool.nl)
Karin Visser, leerkracht (karin@deschool.nl)
Julia Kroon, leerkracht (julia@deschool.nl)                                                                                   Irene Weijers, leerkracht (irene@deschool.nl)                                                                                  Silvana Trivieri, leerkracht (silvana@deschool)                                                                                Petra Voogt, leerkracht (petra@deschool.nl)                                                                                  Linda Opmeer (lindaopmeer@deschool.nl)                                                                                Suzanne Waterman, onderwijsassistent (suzanne@deschool.nl)                                          Danny Aalbersberg, onderwijsassistent (danny@deschool.nl)

Vanuit Lucas Onderwijs is de verantwoordelijk leidinggevende:
Peter van der Niet, clusterdirecteur(pvdniet@lucasonderwijs.nl)
Oprichter van De School is:
Marjolein Ploegman, (m.ploegman@me.com; www.marjoleinploegman.nl)